Всеукраїнський день української мови і писемності.

9 лист. 2021
Для учнів 8 і 9 класів було проведено захід. Під час якого діти поринули у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанували пам’ять видатних діячів минувшини і сьогодення. Конкурси, мовні ігри і турніри спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяли розвитку креативності, вчили спостережливості, кмітливості та винахідливості. Перегляд презентації та відеоролика, які ознайомили з тернистим шляхом української мови, пробудив у дітей патріотичні мотиви, бажання говорити українською мовою — “продовжувати мові життя”. Також Зеленопільська гімназія прийняла участь у написанні ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.