Виховна робота

Виховна робота в школі здійснюється відповідно до Закону України «Про освіту», який основну мету освіти вбачає у формуванні всебічно розвиненої людини як вищої цінності суспільства. Соціальна адаптація учнів, розуміння ними своїх прав та свідомого виконання обов'язків в значній мірі залежить від правильно організованого виховного процесу в школі.

Взаємодія з учнями здійснюється на основі особистісно-орієнтованого підходу, що сприяє глибокому вивченню індивідуальних особливостей і якостей дитини. Узагальнена інформація про дітей зводиться в соціальні паспорти класів та листки рівня вихованості учнів.

Організація профілактичної роботи в навчальному закладі проводиться системно.

Для покращення результативності роботи навчальним закладом проводяться спільні заходи з представниками міліції, службою у справах дітей, рейди в сім'ї. У закладі багато уваги приділяється організації контролю стану дисципліни під час перерв, а також робота по організації контролю стану відвідування учнями школи. Ведеться журнал чергового класу.