Загальна характеристика закладу

Філія-Зеленопільська гімназія Червонозабійницького ліцею
Глеюватської сільської ради

на 2022-2023 н.р.

Загальний стан будівель та приміщень навчального закладу

Школа збудована за типовим на той час проектом. Будівля школи розташована на території площею 0,8492 га. (Акт на право постійного користування землею ЯЯ №054979)

Проектна потужність 100 учнів. Загальна потужність всіх приміщень 510м². Їх стан відповідає вимогам законодавства. Будівля має рубероїдне покриття. Покрівля знаходиться в не задовільному стані.

Водопостачання та каналізація централізоване, опалення (газове) індивідуальне (котельня збудована в 2011 році).

Школа має природну систему вентиляції.  Система електрозахисту відповідає нормам.     Вікна у школі (частково) замінені на пластикові склопакети. Перед школою стоїть проблема заміни віконних рам з метою збереження теплової енергії.

Перед початком кожного навчального року в школі проводяться ремонтні роботи, обсяг та об’єми яких узгоджуються з піклувальною радою та радою школи.

В їдальні встановлені бойлери для забезпечення проточного гарячого водопостачання протягом всього року, незалежно від опалювального сезону.

Шкільна їдальня має площу 80 м2. Кількість посадкових місць – 50. Стан приміщень шкільної їдальні задовільний.       Обладнання їдальні відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Контроль за роботою їдальні ведеться адміністрацією школи. Здійснюється громадський контроль за харчуванням учнів.

В школі 1 медичний кабінет, забезпечений усім необхідним обладнанням.

Спортивного залу немає.

В 2008 р. в школі відкрито новий комп’ютерний  клас (за бюджетні кошти) з  сучасними комп’ютерами та обладнанням,  необхідним для роботи.